×

:

Not a valid Time
Ovo je neophodno polje.
Ugrabite do 35-55% OFF Rasprodaja opremeIP OpremaTurboHD * Ograniceno vrijeme.

HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP

Filter
Postavite obrnuto od abecednog

Proizvodi 1-15 od 25

Stranica
po stranici
Pogledajte kao Lista Mreža
  1. HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2087G2H-LIU (2.8mm) eF
    Rating:
    0%
    Kamera DS-2CD2087G2H-LIU (2.8mm) eF je vrhunski proizvod koji nudi izvanredne značajke. S rezolucijom od 8MP, idealna je za jasne i kvalitetne snimke. Boja bijela, noćni domet do 40m i Acusense tehnologija dodatno poboljšavaju performanse. Ova kamera također uključuje Colorvu tehnologiju za snimanje u boji 24/7, IP67 zaštitu od vremenskih uvjeta, 4mm objektiv, kućište tipa bullet, Audio značajku te Smart hybrid light funkciju. Brendiran je od strane Hikvisiona. Saznajte više
    581,25 EUR
  2. HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2087G2-LU(4mm)
    Rating:
    0%
    Savršen izbor za sigurnosne potrebe, KAMERA DS-2CD2087G2-LU(4mm) pruža vrhunsku rezoluciju od 8MP i jasnu sliku čak i noću s dosegom od 40m zahvaljujući funkciji Colorvu. Opremljena Acusense tehnologijom i IP67 zaštitom od vremenskih uvjeta, ova bijela bullet kamera također ima 4mm objektiv, audio mogućnost i brandiranje Hikvisionom za pouzdanu sigurnost. Saznajte više
    562,50 EUR
  3. AKCIJA
    HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2383G2-IU (2.8mm)
    Rating:
    0%
    Visokokvalitetna sigurnosna kamera DS-2CD2383G2-IU (2.8mm) od HIKVISION, rezolucije 8MP, boje bijele, s noćnim dometom od 30m. Opremljena Acusense tehnologijom, IP67 zaštitom i 2.8mm objektivom. Pruža izvanrednu sigurnost uz dodatne značajke poput audio snimanja. Idealna za nadzor 24/7. Saznajte više
    370,01 EUR
  4. -53%
    AKCIJA
    HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2083G2-IU (4mm)
    Rating:
    0%
    Kamera DS-2CD2083G2-IU (4mm) osigurava vrhunsku sigurnost i nadzor uz rezoluciju od 8MP. Bijela kamera s noćnim dometom od 40m i Acusense tehnologijom pruža pouzdanost u svakoj situaciji. Opremljena s 4mm objektivom, IP67 zaštitom i mogućnošću audio nadzora, ova bullet kamera od HIKVISIONa je idealna za vaše sigurnosne potrebe. Saznajte više
    Normalna cijena 426,25 EUR Posebna cijena 200,34 EUR
  5. HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2387G2H-LIU (2.8mm) eF
    Rating:
    0%
    Ova inovativna kamera DS-2CD2387G2H-LIU (2.8mm) eF pruža vrhunsku sigurnost i performanse. S rezolucijom od 8MP, bojom bijelom i noćnim dometom do 40m, osigurava vrhunsku zaštitu. Nudi funkcije poput Colorvu tehnologije za sliku u boji 24 sata dnevno, objektiv od 2.8mm i IP67 zaštitu od vremenskih uvjeta. Sa dodatnim značajkama poput audio podrške, SMART hybrid light tehnologije i kvalitete branda Hikvision, ova kamera je savršen izbor za nadzor. Saznajte više
    606,25 EUR
  6. HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2387G2H-LI (2.8mm) eF
    Rating:
    0%
    Capture clear, colorful surveillance with the KAMERA DS-2CD2387G2H-LI (2.8mm) eF camera. Featuring high resolution and advanced technology, this camera ensures precise monitoring. Ideal for both personal and professional security needs. Saznajte više
    581,25 EUR
  7. -53%
    HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2187G2H-LI (4mm) eF
    Rating:
    0%
    KAMERA DS-2CD2187G2H-LI (4mm) eF Saznajte više
    Normalna cijena 465,00 EUR Posebna cijena 218,55 EUR
  8. -53%
    HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2T87G2H-LI(4mm) eF
    Rating:
    0%
    KAMERA DS-2CD2T87G2H-LI(4mm) eF Saznajte više
    Normalna cijena 654,88 EUR Posebna cijena 307,79 EUR
  9. HikVision-Hrvatska MREŽNA OPREMA KAMERE 2 MP KAMERA DS-2CD2T87G2H-LI (2,8mm) eF
    Rating:
    0%
    Enhance your security with the advanced KAMERA DS-2CD2T87G2H-LI eF. Enjoy clear surveillance day and night with a 2.8mm lens for detailed monitoring. Priced at 550,00 EUR, this camera ensures reliable protection and peace of mind. Saznajte više
    687,50 EUR
Filter
Postavite obrnuto od abecednog

Proizvodi 1-15 od 25

Stranica
po stranici
Pogledajte kao Lista Mreža